Malte Gormsen ApS
Hørkær 34
2730 Herlev
Denmark
View Map
 

 +45 32 54 82 83
mail@maltegormsen.dk

 

Malte Gormsen
Owner
+45 2826 3099
malte@maltegormsen.dk


Drawing studio & Production:
Ask Petersen
Production Technologist
+45 2814 3098
ask@maltegormsen.dk

Johan Straarup
Architect
+45 2628 5599
johan@maltegormsen.dk


Construction & Mounting:
Søren Carlsen
Project Manager
+45 2616 3066
soren@maltegormsen.dk    

Troels Scheel
Project Manager/Steel
+45 2818 3058
troels@maltegormsen.dk    


Workshop:
Nils Kromann
Cabinetmaker
+45 2616 3075
nils@maltegormsen.dk

Bent Brøgger
Cabinetmaker / Machinery
+45 2851 8310
bent@maltegormsen.dk


Finance:
+45 3254 8283
bogholderi@maltegormsen.dk

 
 

 

Work Opportunities


Projektleder med byggeteknisk baggrund - konstruktør/arkitekt
Til vores tegnestue med speciale i udvikling og produktion af indretningsopgaver, søger vi en selvstændig projektleder med forståelse for byggeledelse og projektering. Arbejdsstedet i Storkøbenhavn. 

Send ansøgning til: mail@maltegormsen.dk
 


Produktionsteknolog/eller lignende
Til vores tegnestue, møbel- og inventarsnedkeri med speciale i udvikling og produktion af indretningsopgaver, søger vi en produktionsteknolog til tegning og produktionsmodning. 

Send ansøgning til: mail@maltegormsen.dk

 

CNC-operatør/maskinsnedker  
Til vores møbel- og inventarsnedkeri i Herlev,med speciale i produktion af indretningsopgaver og møbler, søger vi en maskinsnedker,som kan arbejde på vores eftermiddags-/aftenhold.

Send ansøgning til: mail@maltegormsen.dk

 
 
20160811-_MG_6500_web.jpg